← Tagasi

TOETA MEID

EAMTÜ Elamusaasta asutas toetusfondi, kuhu on oodatud kõikide huviliste ning kaasamõtlejate annetused.

 

Elamusaasta keskmes asub lugu. Lugu on üks väheseid asju maailmas, mis on korraga tavaline ja ebatavaline – igaühel eluloo kujul olemas ja iga kord erinev. Sestap ei pääse lugudest üle ega ümber.

 

Elamus pole lihtsalt erakordne lugu, vaid sageli ka terve elu sõlm- või pöördepunkt, hetk või koht, kus eluloo olemus nähtavale tuleb, kuhu selle niidiotsad kokku jooksevad. Seetõttu tähendab elamustest rääkimine ühtlasi rääkimist sellest, mis on elus kõige olulisem; sellest, mis paneb meid liikuma, hingama, lootma ja looma, igatsema, kuhugi püüdlema. Elust värve leidma või neid elule lisama. Elamusaasta püüabki koguda ning jagada hindamatuid lugusid, et inimeste vahel levides hakkaksid need mõjutama ja moodustama uusi lugusid.

 

Nüüdsest on võimalik meie taotlusi ja tegemisi toetada. Summa suurusest olulisemaks peame soovi ja tahet aidata Elamusaasta ideel jätkuvalt teoks saada. Tähtis on, et iga Elamusaastale antud toetus vormub jagatud looks, aitab erakordsetel lugudel kesta, kõlada ja kasvada.

 

Kui soovid Elamusaasta toetusfondi toetada, siis meie rekvisiidid on järgmised:

 

a/a EE637700771001287384 , LHV Pank

 

Makse saaja: MTÜ Elamusaasta

 

Makse selgitus: “annetus Elamusaasta toetusfondi” + teie isikukood + e-posti aadress (soovi korral)

 

Kui soovid, et sinu annetus läheks just sinu endise kooli õpilaste toetuseks, märgi ka see selgitusse.